Spotkanie bp. Szymona z księżmi w Płońsku

Księża z dekanatów: płońskiego północnego, płońskiego południowego, nasielskiego, raciąskiego – czwartek 1 grudnia, godz. 19.30 – Płońsk, par. św. Maksymiliana Kolbego (sala w podziemiach kościoła)

Msza św. SNE

Płock, Bazylika Katedralna; Ciechanów, Fara, godz. 19.00

Spotkanie bp. Szymona z księżmi w WSD Płock

Księża mieszkający w Domu Księży Emerytów, księża pracujący w instytucjach diecezjalnych – wtorek 6 grudnia, godz. 20.00 – Płock, Wyższe Seminarium Duchowne (sala biskupów)

Spotkanie bp. Szymona z księżmi w Rypinie

Księża z dekanatów: dobrzyńskiego nad Drwęcą, rypińskiego, sierpeckiego - środa 7 grudnia, godz. 19.30 – Rypin, par. św. Stanisława Kostki (sala parafialna)

Spotkanie Parafialnych Zespołów Caritas z parafii płockich

Płock, ul. Sienkiewicza 54, Centrum Charytatywno-Opiekuńcze im. Bł. Abpa A. J. Nowowiejskiego Caritas DP

Inauguracja Kaplicy Wieczystej Adoracji

Ciechanów, parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej, godz. 19.00

Biskup Szymon Stułkowski

Dzień modlitw za ofiary stanu wojennego

Spotkanie bp. Szymona z księżmi w WSD Płock

Księża z dekanatów bielskiego, bodzanowskiego, gąbińskiego, gostynińskiego, wyszogrodzkiego – wtorek 13 grudnia, godz. 20.00 – Płock, Wyższe Seminarium Duchowne (sala biskupów)

Spotkanie bp. Szymona z księżmi w Płocku

Księża z dekanatów: dobrzyńskiego nad Wisłą, płockiego wschodniego i płockiego zachodniego i tłuchowskiego – środa 14 grudnia, godz. 19.30, Płock, par. św. Wojciecha (sala w podziemiach kościoła)

Spotkanie bp. Szymona z księżmi w Pułtusku

Księża z dekanatów: makowskiego, pułtuskiego, serockiego i zakroczymskiego – czwartek 15 grudnia, godz. 19.30, Pułtusk – Popławy, par. Miłosierdzia Bożego (sala w podziemiach kościoła)

Biskup Szymon Stułkowski

Msza św. dla członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. św. Brata Alberta

Płock, ul. Stary Rynek 14/18, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, godz. 11.00

Lectio Divina SNE

Płock, Bazylika Katedralna, godz. 18.45

Spotkanie bp. Szymona z księżmi w Mławie

Księża z dekanatów: mławskiego wschodniego, mławskiego zachodniego, strzegowskiego i żuromińskiego – środa 21 grudnia, godz. 19.30, Mława, par. Świętej Rodziny (sala w przedszkolu parafialnym)

Spotkanie bp. Szymona z księżmi w Ciechanowie

Księża z dekanatów: ciechanowskiego wschodniego, ciechanowskiego zachodniego, dzierzgowskiego i przasnyskiego – czwartek 22 grudnia, godz. 19.30, Ciechanów, par. św. Józefa (sala w domu parafialnym „Katolik”)

Wigilia dla osób bezdomnych

Płock, Caritas, ul. Sienkiewicza 54