Zmarła Stanisława Kulesza, Mama ks. kan. mgr. Jarosława Kuleszy

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 8 maja 2023 zmarła śp. Stanisława Kulesza, Mama ks. kan. Jarosława Kuleszy proboszcza parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu nad Drwęcą.

Pogrzeb.jpg

Śp. Stanisława Kulesza przeżyła 87 lat. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 11 maja w kościele parafialnym pw. Świętej Rodziny w Wyszkowie (diecezja łomżyńska).

Wspólny Różaniec w kościele za duszę śp. Stanisławy odbędzie się o godz. 10.00, następnie Msza święta o godz. 11.00, której przewodniczyć będzie bp Roman Marcinkowski. Po Mszy świętej trumna z ciałem zostanie złożona do grobu na cmentarzu komunalnym w Wyszkowie.

Polecajmy śp. Stanisławę Kuleszę Bożemu Miłosierdziu.Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.