Zmarł Zdzisław Kulesza, Tata ks. kan. mgr. Jarosława Kuleszy

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 3 maja 2023 zmarł śp. Zdzisław Kulesza, Tata ks. kan. Jarosława Kuleszy proboszcza parafii pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Dobrzyniu nad Drwęcą.

Pogrzeb 5

Śp. Zdzisław Kulesza przeżył 86 lat. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 6 maja w kościele parafialnym pw. Świętej Rodziny w Wyszkowie (diecezja łomżyńska).

Wspólny Różaniec w kościele za duszę śp. Zdzisława o godz. 10.00, następnie Msza św. o godz. 11.00, której przewodniczyć będzie bp Mirosław Milewski. Po Mszy Świętej. trumna z ciałem zostanie złożona do grobu na cmentarzu komunalnym w Wyszkowie.

Polecajmy śp. Zdzisława Kuleszę Bożemu Miłosierdziu.Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.