„WAKE UP” po raz czwarty – 15 października 2022 r.

Wspólnota „Wojsko Gedeona” po raz czwarty organizuje „WAKE UP” - diecezjalne spotkanie ewangelizacyjne dla młodzieży. Tegoroczna edycja odbędzie się 15 października 2022 r. w hali „Mazovia” w Ciechanowie. 

Wake Up

Tak jak na każdym spotkaniu będzie można wysłuchać inspirujących świadectw młodych ludzi - Magdaleny Czech - Finalistki Miss Polonia i Jakuba Kaprala - młodego lidera wspólnoty z Poznania. Dodatkowo młodzi będą mogli uczestniczyć w ciekawych warsztatach prowadzonych przez młodzież i ks. Marcina Pasia - organizatora największego w Polsce spotkania dla młodych „Festiwal Życia”.

Centralnym punktem będzie Eucharystia, której przewodniczył będzie ks. biskup Mirosław Milewski. Nie zabraknie czasu na Adorację, spowiedź, modlitwę wstawienniczą.

Podczas spotkania - dzięki współpracy z Punktem Konsultacyjnym „Metanoia” w Ciechanowie - dyżur będzie pełniło czterech psychologów - młodzież będzie mogła wykorzystać 20 godzin na rozmowę o swoim życiu. Spotkanie zakończy koncert zespołu hip-hopowego „Muode Koty”.

To co charakteryzuje nasze spotkania, to fakt, że od początku do końca przygotowuje je młodzież ze wspólnoty - od openingu aż po każdy element wydarzenia.

Spotkanie jest darmowe (chyba, że ktoś chce zjeść ciepły posiłek - to 20 zł) wystarczy zarejestrować się na stronie www.wakeup-metanoia.com

Organizatorzy