Koncert Papieski ” TO JEST MOJA MATKA TA OJCZYZNA”

4 sierpnia w parafii św. Jana Kantego w Mławie odbędzie się Koncert Papieski pt:” TO JEST MOJA MATKA TA OJCZYZNA”. Świętowanie ku czci Ojca świętego Jana Pawła II rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18:00, którą odprawi i kazanie wygłosi ks.Kanonik dr Piotr Grzywaczewski. Bezpośrednio po Mszy świętej odbędzie się Koncert Papieski, który zakończymy Apelem Jasnogórskim.

Jan Paweł II

Teksty z książki Ojca Świętego Jana Pawła II: ”DAR I TAJEMNICA” będzie recytował Pan Jerzy Zelnik.

Recytacje będą przeplatane ulubionymi pieśniami Ojca Świętego oraz Piosenkami Oazowymi i religijnymi śpiewanymi przez Karolinę Lizer (zwyciężczynię Debiutów w Opolu 2022) i Macieja Miecznikowskiego.

Koncert poprowadzi Rafał Patyra prezenter telewizyjny i sportowy.

Celem tego koncertu jest pielęgnowanie polskości i wartości patriotycznych, opartych na wierze katolickiej, prezentacja twórczości Karola Wojtyły i ochrona dobrego imienia Papieża.