Komunikat dotyczący szkoleń „Bezpieczne wakacje”

Luggage 933487 640

Centrum Psychologiczno-Pastoralne „Metanoia” organizuje 22 czerwca 2024 r. (sobota) o godz. 10.00 szkolenie „Bezpieczne wakacje”. Jest ono skierowane do animatorów i liderów grup młodzieżowych, którzy będą pełnić tę posługę podczas wakacyjnych rekolekcji i wyjazdów. Szkolenie to ma na celu przedstawienie zasad tworzenia zdrowych relacji i stawiania bezpiecznych granic podczas wyjazdów wszelkich grup duszpasterskich.

Spotkanie odbędzie się na platformie Google Meet. Księża i odpowiedzialni za wyjazdy otrzymają link do spotkania. Uwaga: liderzy wyjeżdżający w wakacje na rekolekcje mają obowiązek wziąć udział w tym szkoleniu!

Szkolenie poprowadzą: ks. Tomasz Dec i ks. Marek Wiśniewski. Księża i odpowiedzialni za wyjazdy otrzymają link do spotkania.

Ks. Tomasz Dec