Zmarł Kazimierz Rutkowski, Tata ks. Andrzeja Rutkowskiego

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w wieku 81 lat zmarł  Kazimierz Rutkowski, Tata ks. kan. Andrzeja Rutkowskiego, proboszcza parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie.

Pogrzeb 5

Pogrzeb śp. Kazimierza Rutkowskiego odbędzie się 26 października br. (środa) w parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku o godz. 12.00.

Rodzina śp. Kazimierza prosi, aby zamiast kwiatów, podczas pogrzebu złożyć ofiary do puszek na hospicjum Caritas Diecezji Płockiej.

Po Mszy Świętej ciało śp. Kazimierza zostanie złożone w grobie na cmentarzu w Płocku-Trzepowie.

Polecajmy Bożemu Miłosierdziu śp. Kazimierza Rutkowskiego. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.