Zmarł Kazimierz Kochański, Tata ks. Janusza Kochańskiego

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w wieku 88 lat zmarł  Kazimierz Kochański, Tata ks. kan. dr. Janusza Kochańskiego, proboszcza parafii pw. św. Józefa w Pułtusku.

Pogrzeb 5

Pogrzeb śp. Kazimierza Kochańskiego odbędzie się 25 lipca br. (poniedziałek) w parafii pw. św. Tekli w Ciechanowie o godz. 11.00.

Mszy Świętej pogrzebowej przewodniczyć będzie bp Mirosław Milewski, którą poprzedzi modlitwa różańcowa (o godz. 10.15). W niedzielę o godz. 14.00 rodzina śp. Kazimierza zaprasza na modlitwę różańcową w Domu Pogrzebowym Calvaria (ul. Gostkowska 69/86, Ciechanów).

Po Mszy Świętej ciało śp. Kazimierza zostanie złożone w grobie na cmentarzu komunalnym w Ciechanowie.

Polecajmy Bożemu Miłosierdziu śp. Kazimierza Kochańskiego. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech dopoczywa w pokoju wiecznym. Amen.