Motocykliści spotkali się w Lucieniu

Pracownicy Centralnego Biura Antykorupcyjnego, których pasją jest jazda motocyklowa, 22 kwietnia br. uczestniczyli w Mszy św. w kościele parafialnym w Lucieniu. Proboszczem parafii pw. św. Kazimierza jest ks. Dariusz Skoczylas, diecezjalny duszpasterz motocyklistów, który zaprosił pracowników CBA do udziału we wspólnej modlitwie. Patronem tych służb jest św. Gabriel Archanioł.

IMG 9880

W przeddzień Mszy św. w Lucieniu, pasjonaci jednośladów z Centralnego Biura Antykorupcyjnego odwiedzili Szkołę Podstawową im. Władysława Broniewskiego w Lucieniu. Przekazali społeczności szkolnej dziesięć laptopów i wpisali się do kroniki szkolnej.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć z bliska kilkadziesiąt różnych motocykli, skorzystać z możliwości przejażdżki, a potem podziwiać imponującą paradę motocykli.

Spotkanie zorganizował ks. Dariusz Skoczylas, proboszcz parafii pw. św. Kazimierza w Lucieniu, katecheta w Szkole Podstawowej w Lucieniu.

Na zdjęciu: od prawej - ks. proboszcz Dariusz Skoczylas, dyrektor szkoły Ilona Dan oraz goście z CBA