Komunikat WSD w Płocku „Weekend w seminarium”

Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku zaprasza pełnoletnich młodych mężczyzn, którzy zastanawiają się nad wyborem drogi swojego życia. W wybranym dniu można dołączyć do przeżywania dnia skupienia, lub spędzić weekend w seminarium uczestnicząc w zajęciach kleryków.

03-skwer przed wsd.jpg

Pobyt w naszym domu daje możliwość osobistej modlitwy, rozważania słowa Bożego,  adoracji Najświętszego Sakramentu i rozmowy, które będą pomocne w podejmowaniu decyzji dotyczącej wyboru drogi życiowego powołania.

Datę wizyty w seminarium należy ustalić z Diecezjalnym Duszpasterzem Powołań – ks. Radosławem Zawadzkim (tel.: 781-318-769 / email: radoslaw.zawadzki@diecezjaplocka.pl)  lub Prezesem Koła Powołaniowego – kl. Mateuszem Żołnierzakiem (tel.: 668-595-592 / email: mateusz_zolnierzak@wp.pl).

Uprzejmie proszę Czcigodnych Księży o przekazanie zaproszenia uczniom szkół średnich, szczególnie tegorocznym maturzystom, którzy rozważają możliwość wyboru drogi powołania kapłańskiego.

Płock, dnia 27 kwietnia 2023 r.

Ks. Radosław Zawadzki
Diecezjalny Duszpasterz Powołań