Zmarła Teresa Nasiorowska, mama ks. Sławomira Nasiorowskiego

[POGRZEB TRANSMITOWANY NA KANALE YOUTUBE] Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym (sobota 18 kwietnia br.) zmarła w Pułtusku, w wieku 88 lat Teresa Nasiorowska, mama ks. prał. Sławomira Nasiorowskiego - pracownika watykańskiego Sekretariatu Stanu.

Zmartwychwstaly_katedra.jpg

Pogrzeb śp. Teresy odbędzie się we wtorek, 21 kwietnia, o godz. 11.00 w kościele parafialnym w Winnicy. Mszy Świętej pogrzebowej przewodniczyć będzie bp Piotr Libera. Zmarłą mamę ks. Sławomira polecamy Bożemu MIłosierdziu. Niech Pan Jezus przyjmie Ją do grona zbawionych a ks. prał. Sławomira i najbliższą rodzinę napełni nadzieją i ukoi w żalu po odejsciu tak bliskiej osoby. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

[LINK DO TRANSMISJI]