Zmarła Halina Kosińska, Mama ks. kan. Wiesława Kosińskiego

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w wieku 78 lat zmarła Halina Kosińska, Mama ks. kan. mgr. Wiesława Kosińskiego, proboszcza parafii pw. św. Wojciecha w Raciążu.

Pogrzeb 5

Uroczystości pogrzebowe śp. Haliny Kosińskiej rozpoczną się w czwartek 14 lipca br. w Raciążu Mszą Świętą pogrzebową sprawowaną o godz. 10:30. Eucharystia będzie poprzedzona modlitwą różańcową.

Następnie kondukt pogrzebowy przejedzie do parafii pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu (al. Jana Pawła II 10), rodzinnej parafii śp. Haliny. O godz. 13:30 odmówiony zostanie różaniec, a o godz. 14:00 rozpocznie się Msza Święta w intencji zmarłej. Trumna z ciałem spocznie w grobowcu rodzinnym na cmentarzu parafialnym.

Rodzina  śp. Haliny Kosińskiej prosi, aby do kościoła nie przynosić kwiatów i wieńców.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.