Zmarł Stanisław Konwerski, Tata ks. Andrzeja Konwerskiego

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w wieku 81 lat zmarł Stanisław Konwerski, tata ks. mgr. Andrzeja Kowerskiego, proboszcza parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Daniszewie.

Pogrzeb 5

Dnia 4 stycznia 2022 r. w wieku 81 lat zmarł Stanisław Konwerski, tata ks. mgr. Andrzeja Konwerskiego.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 8 stycznia br. (sobota) w kościele parafialnym w parafii pw. św. Rocha w Radzanowie n. Wkrą, o godz. 11.00.
Mszę Świętą pogrzebową poprzedzi modlitwa różańcowa za śp. Stanisława Konwerskiego.
Po Mszy Świętej ciało śp. Stanisława zostanie złożone w grobie na cmentarzu parafialnym w Radzanowie n. Wkrą.
Polecajmy Bożemu Miłosierdziu śp. Stanisława Konwerskiego.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.