Zmarł Mirosław Malczyk, Tata ks. Dariusza Malczyka

Ze smutkiem zawiadamiamy, że w wieku 73 lat zmarł  Mirosław Malczyk, tata ks. Dariusza Malczyka, ceremoniarza biskupiego i pracownika Sądu Biskupiego.

Pogrzeb5.jpg

Dnia 31 grudnia 2021 r. w wieku 73 lat zmarł Mirosław Malczyk, tata ks. Dariusza Malczyka. Pogrzeb odbędzie się 7 stycznia (piątek) w parafii św. Jadwigi Królowej w Płocku o godz.9.00.
Mszy Świętej pogrzebowej przewodniczyć będzie bp Mirosław Milewski, którą poprzedzi modlitwa różańcowa.
Po Mszy Świętej ciało śp. Mirosława zostanie przewiezione na cmentarz w al. Kobylińskiego w Płocku. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu śp. Mirosława Malczyka. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech dopoczywa w pokoju wiecznym. Amen.