Zmarł ks. Józef Ziółkiewicz SDB z Czerwińska

3 kwietnia 2021 roku zmarł ks. Józef Ziółkiewicz SDB ze wspólnoty salezjańskiej w Czerwińsku nad Wisłą w 81 roku życia, 61 ślubów zakonnych i 52 kapłaństwa.

Mourning-73982_640.jpg

Uroczystości pogrzebowe śp. ks. Józefa Ziółkiewicza, którym będzie przewodniczył Bp Piotr Libera odbędą się w sobotę 10 kwietnia 2021 roku o godzinie 15.00. w parafii pw. Zwiastowania NMP w Czerwińsku nad Wisłą. Salezjanie przypominają, iż z powodu nałożonych limitów (1os/20m2), w czerwińskim kościele może przebywać 35 osób z wyłączeniem osób sprawujących kult. Uroczystości pogrzebowe będą transmitowane na profilach społecznościowych.

Profil fejsbukowy - Opactwo Romańskie Czerwińsk

Niech Chrystus Pan chwalebnie zmartwychwstały otworzy Mu bramy nieba. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie ...

za stroną: www.czerwinsk.salezjanie.pl