Zaproszenie na spotkanie formacyjne kapłanów z ks. prof. Grzegorzem Strzelczykiem (15 maja)

Dnia 15 maja 2024 r. (środa), od godz. 19.00, w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku odbędzie się spotkanie formacyjne kapłanów. W programie spotkania jest wspólna modlitwa nieszporami, adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania z sakramentu pojednania oraz konferencja ks. prof. Grzegorza Strzelczyka, kapłana Archidiecezji Katowickiej, teologa, wykładowcy na Uniwersytecie Śląskim, autora licznych publikacji popularyzujących tematy teologiczne, członka zarządu Fundacji św. Józefa. Temat konferencji „Dlaczego nie działa to, co zawsze działało”.

Na spotkanie są w sposób szczególny zaproszeni są kapłani posługujący w dekanatach płockich i sąsiadujących, księża profesorowie WSD, kapłani seniorzy mieszkający w Płocku oraz księża pracujący w Kurii Diecezjalnej i instytucjach centralnych Diecezji.

Spotkanie zakończymy ok. godz. 21.

Ks. Jarosław Kwiatkowski
Delegat Biskupa Płockiego