Rekolekcje kapłańskie w Ośrodku Caritas w Popowie – 5-8 lutego 2024 r.

„Niepokój utraconej godziny...” – taki temat będą nosiły rekolekcje kapłańskie w Ośrodku Caritas w Popowie, które w dniach 5-8 lutego 2024 r. poprowadzi metropolita częstochowski ks. arcybiskup Wacław Depo.

Ksiądz

Zapraszamy Czcigodnych Księży na trzy dniowe rekolekcje kapłańskie do Ośrodka Charytatywno-Szkoleniowego Caritas w Popowie-Letnisku. Rekolekcje zatytułowane: „Niepokój utraconej godziny...” poprowadzi ks. abp Wacław Depo, metropolita częstochowski. Rekolekcje rozpoczną się w poniedziałek 5 lutego o godz. 18.00, a zakończą w czwartek 8 lutego o godz. 12.00.

Każdy z uczestników na czas rekolekcji będzie mieszkał w pokoju jednoosobowym z łazienką. Zapewnione jest pełne wyżywienie wraz z dostępem do kawiarenki, z której będzie można korzystać w przerwach pomiędzy poszczególnymi punktami rekolekcji. Zapotrzebowanie na posiłki dietetyczne należy podać podczas zgłoszenia.

Ogromnym atutem naszego ośrodka jest jego położenie w pięknej i spokojnej Puszczy Białej, co sprzyja spacerom, wyciszeniu i dobremu przeżywaniu rekolekcji. Od niedawna na terenie ośrodka w przestrzeni leśnej znajdują się stacje Drogi Krzyżowej.

Ofiara składana na poczet rekolekcji zawiera pełne uczestnictwo (noclegi, wyżywienie, przerwy kawowe) oraz podziękowanie dla rekolekcjonisty. Istnieje również możliwość uczestnictwa w rekolekcjach bez noclegu.

Każdy kapłan uczestniczący w rekolekcjach otrzyma zaświadczenie o udziale w rekolekcjach (dla kurii diecezjalnej) oraz zaświadczenie do szkoły. Prosimy, aby kapłani zabrali ze sobą albę i stułę.

Zapisy na rekolekcje w recepcji ośrodka do 31 stycznia 2024 r. Z racji na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o niezwłoczne zapisywanie się. Zapraszamy serdecznie!

R E C E P C J A
tel. kom. +48 507 192 674
e-mail.: recepcja@caritaspopowo.pl

Ośrodek Charytatywno-Szkoleniowy Caritas