III Diecezjalne Święto Rodziny w Płocku 26 maja 2024 r.

Mdzir 2024 PLOCK Page 0001

Wydział ds. Rodzin, Wydział Duszpasterski, Wydział Katechetyczny, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Płockiej, Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku, Szkoły Katolickie w Płocku oraz inne stowarzyszenia, ruchy, organizacje wraz ze szkołami i instytucjami organizują w Płocku w niedzielę, 26 maja 2024 r., III Diecezjalne Święto Rodziny oraz XII Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Otoczmy troską życie!”

Obchody te są związane z ogłoszonym przez papieża Franciszka na ten czas Światowym Dniem Dzieci oraz ze świętowaniem w Polsce Dnia Matki.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy kapłanów, siostry zakonne oraz wszystkie rodziny naszej diecezji. Liczymy na obecność przedstawicieli każdej parafii naszej diecezji.

Program uroczystości dnia 26 maja 2024 r. (niedziela)
11.30 Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego w Bazylice Katedralnej pw. Wniebowzięcia NMP w Płocku (ul. Tumska 3)
12.30 XII Marsz dla Życia i Rodziny z placu przed Bazyliką Katedralną do Wyższego Seminarium Duchownego i Szkół Katolickich w Płocku (ul. Abpa A.J. Nowowiejskiego 2)
13.30 Festyn rodzinny w ogrodzie Wyższego Seminarium Duchownego w Płocku (konkursy z nagrodami, koncert, poczęstunek)

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 23 maja br. mailowo na adres: rodzina@diecezjaplocka.pl lub wiadomością SMS na tel. 505 272 535. Prosimy o podanie: nazwy parafii oraz liczby uczestników.
Dziękujemy za wsparcie organizacji tego wydarzenia oraz jego promocję w mediach społecznościowych.

Komitet Organizacyjny