Personalia - Płock, dnia 28 sierpnia 2018 roku

Nominacje na Dekanalnych Duszpasterzy Młodzieży (z dniem 1 września br.):

1. Ksiądz mgr Kamil Marcin Kozakowski, wikariusz par. pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie bielskim;
2. Ksiądz mgr Michał Gołębiewski, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Bodzanowie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie bodzanowskim;
3. Ksiądz mgr Tomasz Kolczyński, wikariusz par. pw. św. Józefa w Ciechanowie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie ciechanowskim wschodnim;
4. Ksiądz mgr Dawid Łukasz Kamiński, wikariusz par. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie ciechanowskim zachodnim;
5. Ksiądz mgr Grzegorz Sieczka, wikariusz par. pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie dobrzyńskim n. Drwęcą;
6. Ksiądz mgr Sebastian Krupniewski, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. Wisłą, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie dobrzyńskim n. Wisłą;
7. Ksiądz mgr Adam Milewski, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Dzierzgowie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie dzierzgowskim;
8. Ksiądz mgr Patryk Zawadzki, wikariusz par. pw. św. Mikołaja w Gąbinie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie gąbińskim;
9. Ksiądz mgr Mateusz Molak, wikariusz par. pw. św. Marcina w Gostyninie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie gostynińskim;
10. Ksiądz mgr Jakub Kępczyński, wikariusz par. pw. Wszystkich Świętych w Karniewie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie makowskim;
11. Ksiądz mgr Krzysztof Drzazgowski, wikariusz par. pw. św. Stanisława BM w Mławie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie mławskim wschodnim;
12. Ksiądz mgr Marcin Niesłuchowski, wikariusz par. pw. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie mławskim zachodnim;
13. Ksiądz mgr Rafał Winnicki, wikariusz par. pw. św. Wojciecha w Nasielsku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie nasielskim;
14. Ksiądz mgr Marek Tomasz Wiśniewski, wikariusz par. pw. św. Jakuba Apostoła w Płocku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie płockim wschodnim;
15. Ksiądz mgr Marek Piątkiewicz, wikariusz par. pw. św. Bartłomieja w Płocku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie płockim zachodnim;
16. Ksiądz mgr Michał Fordubiński, wikariusz par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie płońskim południowym;
17. Ksiądz mgr Radosław Dąbrowski, wikariusz par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie płońskim północnym;
18. Ksiądz mgr Krzysztof Cymerman, wikariusz par. pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie przasnyskim;
19. Ksiądz mgr Wojciech Czajkowski, wikariusz par. pw. św. Jana Pawła II w Pułtusku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie pułtuskim;
20. Ksiądz mgr Rafał Kabelis, wikariusz par. pw. św. Wojciecha w Raciążu, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie raciąskim;
21. Ksiądz mgr Marcin Durzyński, wikariusz par. pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie rypińskim;
22. Ksiądz mgr Michał Piekarski, wikariusz par. pw. św. Antoniego w Zegrzu, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie serockim;
23. Ksiądz mgr Łukasz Szymański, wikariusz par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie sierpeckim;
24. Ksiądz mgr Robert Kamiński, wikariusz par. pw. św. Stanisława BM w Glinojecku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie strzegowskim;
25. Ksiądz mgr Marek Czarciński, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie tłuchowskim;
26. Ksiądz mgr Michał Łuczka, wikariusz par. pw. Świętej Trójcy w Wyszogrodzie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie wyszogrodzkim;
27. Ksiądz mgr Sławomir Ambroziak, wikariusz par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie zakroczymskim;
28. Ksiądz mgr Artur Kowalczyk, wikariusz par. pw. św. Antoniego w Żurominie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie żuromińskim.

Nominacje na Dekanalnych Duszpasterzy Służby Liturgicznej (z dniem 1 września br.):

1. Ksiądz mgr Dawid Gołębiewski, wikariusz par. pw. św. Floriana w Proboszczewicach, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie bielskim;
2. Ksiądz mgr Michał Gołębiewski, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Bodzanowie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie bodzanowskim;
3. Ksiądz mgr Piotr Smoliński, wikariusz par. pw. Bł. Płockich Biskupów Męczenników w Ciechanowie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie ciechanowskim wschodnim;
4. Ksiądz mgr Tomasz Dec, wikariusz par. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie ciechanowskim zachodnim;
5. Ksiądz mgr Tomasz Kaszanek, wikariusz par. pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie dobrzyńskim n. Drwęcą;
6. Ksiądz mgr Sebastian Krupniewski, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. Wisłą, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie dobrzyńskim n. Wisłą;
7. Ksiądz mgr Marcin Stankiewicz, wikariusz par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie dzierzgowskim;
8. Ksiądz mgr Patryk Zawadzki, wikariusz par. pw. św. Mikołaja w Gąbinie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie gąbińskim;
9. Ksiądz mgr Robert Piątkowski, wikariusz par. pw. Marcina w Gostyninie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie gostynińskim;
10. Ksiądz mgr Grzegorz Marzec, wikariusz par. pw. św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie makowskim;
11. Ksiądz mgr Mariusz Przybysz, wikariusz par. pw. św. Stanisława BM w Mławie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie mławskim wschodnim;
12. Ksiądz mgr Mateusz Jesień, wikariusz par. pw. św. Jana Kantego w Mławie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie mławskim zachodnim;
13. Ksiądz mgr Piotr Pieczewski, wikariusz par. pw. św. Rocha w Cieksynie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie nasielskim;
14. Ksiądz mgr Rafał Gutkowski, wikariusz par. pw. św. Marcina w Słupnie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie płockim wschodnim;
15. Ksiądz mgr Arkadiusz Czubakowski, wikariusz par. pw. św. Bartłomieja w Płocku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie płockim zachodnim;
16. Ksiądz mgr Dawid Witkowski, wikariusz par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie płońskim południowym;
17. Ksiądz mgr Tomasz Baranowski, wikariusz par. pw. św. Jana Chrzciciela w Sochocinie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie płońskim północnym;
18. Ksiądz mgr Ryszard Raczkowski, wikariusz par. pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie przasnyskim;
19. Ksiądz mgr Dariusz Witkowski, wikariusz par. pw. św. Mateusza w Pułtusku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie pułtuskim;
20. Ksiądz mgr Wojciech Nikodymczuk, wikariusz par. pw. św. Wojciecha w Raciążu, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie raciąskim;
21. Ksiądz mgr Michał Tański, wikariusz par. pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie rypińskim;
22. Ksiądz mgr Paweł Kułakowski, wikariusz par. pw. św. Anny w Serocku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie serockim;
23. Ksiądz mgr Mateusz Kawczyński, wikariusz par. pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie sierpeckim;
24. Ksiądz mgr Przemysław Krysztofiak, wikariusz par. pw. św. Rocha w Radzanowie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie strzegowskim;
25. Ksiądz mgr Jarosław Jakubowski, wikariusz par. pw. Miłosierdzia Bożego w Skępem, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie tłuchowskim;
26. Ksiądz mgr Michał Łuczka, wikariusz par. pw. Świętej Trójcy w Wyszogrodzie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie wyszogrodzkim;
27. Ksiądz mgr Paweł Dobies, wikariusz par. pw. św. Anny w Pomiechowie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie zakroczymskim;
28. Ksiądz mgr Paweł Kowalski, wikariusz par. pw. św. Marcina w Zielonej k. Mławy, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie żuromińskim.
Płock, dnia 28 sierpnia 2018 r.

Nominacja inna

Ks. Artur Cezary Ciuba, z dniem 1 września 2018 r., skierowany do pracy duszpasterskiej w parafii pw. św. Mikołaja w Gąbinie, w charakterze rezydenta.

Zwolnienia

Ks. mgr Grzegorz Szlom, z dniem 7 sierpnia 2018 r., zwolniony z funkcji wikariusza parafialnego parafii pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu oraz ze wszystkich innych pełnionych funkcji w diecezji płockiej. Z dniem 26 sierpnia 2018 r., na własną prośbę, skierowany na roczny urlop.

Płock, dnia 28 sierpnia 2018 r.

Ks. Dariusz Rogowski
Notariusz

 

Kuria Diecezjalna Płocka
Płock, dnia 28 sierpnia 2018 r.
Nr 2055/2018

Cytat dnia

"Teraz czas na ludzi głębokiej wiary, ludzi wielkich ideałów! Ideały się nie starzeją! Ideały ze świętością u ich szczytu – wciąż są młode, bo Bóg jest młody! Świętość, wprawianie w świętość, obrona świętości jest obowiązkiem Kościoła! To ona jest specyficzną wartością, do której tylko Kościół zaprasza! I podkreślam – ona jest jego obowiązkiem! Naszym obowiązkiem!" (Z homilii na zakończenie II Synodu Młodych Diecezji Płockiej)

Bp. Piotr Libera
Polecamy
Księga XLIII Synodu Diecezji Płockiej

Księga „Gdzie jest Bóg, tam jest przyszłość”. XLIII Synod Diecezji Płockiej składa się z trzech części. W pierwszej zamieszczono 14 dekretów synodalnych (dokumentów głównych), opracowanych przez właściwe komisje synodalne. W drugiej części Księgi synodalnej znalazły się: statuty instytucji, instrukcje, regulaminy i wytyczne. W części trzeciej, oprócz nieodzownego materiału prawnego (Dekret Biskupa Płockiego, zwołujący Synod; Regulamin Synodalny itp.), zamieszczony został List pasterski Biskupa Płockiego na Wielki Post 2013 „Synod szkołą wędrowania z Kościołem, w Kościele i dla Kościoła”, wspomniany List pasterski na Niedzielę Synodalną, a także liczne, bogate w treści homilie i przemówienia Biskupa Piotra, wygłaszane podczas Sesji Plenarnych Synodu oraz przy innych okazjach, wykorzystywanych przez Biskupa dla krzewienia idei synodalnej w Diecezji.

zobacz więcej
Proszę wpisać godzinę w prawidłowym formacie
SZUKAJ |
Wyślij intencję

Wypełnij poprawnie wszystkie pola

Błąd serwera, spróbuj ponownie!



Tu możesz wysłać intencję modlitewną. Otrzymają ją wybrane zgromadzenia zakonne i wspólnoty.

Dziękujemy za wysłanie intencji
Zapisz

Ta strona używa COOKIES. Z pomocą cookies zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki.

x