Personalia - Płock, dnia 22 sierpnia 2019 roku

Nominacje na Dekanalnych Duszpasterzy Młodzieży (z dniem 22 sierpnia br.):
1. Ksiądz mgr Kamil Marcin Kozakowski, wikariusz par. pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie bielskim;
2. Ksiądz mgr Michał Gołębiewski, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Bodzanowie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie bodzanowskim;
3. Ksiądz mgr Michał Podgórski, wikariusz par. pw. św. Józefa w Ciechanowie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie ciechanowskim wschodnim;
4. Ksiądz mgr Dawid Łukasz Kamiński, wikariusz par. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie ciechanowskim zachodnim;
5. Ksiądz mgr Tomasz Gerek, wikariusz par. pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie dobrzyńskim n. Drwęcą;
6. Ksiądz mgr Paweł Perdion, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. Wisłą, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie dobrzyńskim n. Wisłą;
7. Ksiądz mgr Michał Guzek, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Dzierzgowie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie dzierzgowskim;
8. Ksiądz mgr Patryk Zawadzki, wikariusz par. pw. św. Mikołaja w Gąbinie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie gąbińskim;
9. Ksiądz mgr Mateusz Molak, wikariusz par. pw. św. Marcina w Gostyninie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie gostynińskim;
10. Ksiądz mgr Tomasz Bartczak, wikariusz par. pw. św. Brata Alberta w Makowie Mazowieckim, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie makowskim;
11. Ksiądz mgr Mateusz Wilczyński, wikariusz par. pw. św. Stanisława BM w Mławie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie mławskim wschodnim;
12. Ksiądz mgr Marcin Niesłuchowski, wikariusz par. pw. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie mławskim zachodnim;
13. Ksiądz mgr Rafał Winnicki, wikariusz par. pw. św. Wojciecha w Nasielsku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie nasielskim;
14. Ksiądz mgr Łukasz Szymański, wikariusz par. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Płocku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie płockim wschodnim;
15. Ksiądz mgr Marcin Lipiński, wikariusz par. pw. św. Zygmunta w Płocku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie płockim zachodnim
16. Ksiądz mgr Michał Fordubiński, wikariusz par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie płońskim południowym;
17. Ksiądz mgr Wojciech Czajkowski, wikariusz par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie płońskim północnym;
18. Ksiądz mgr Dariusz Roliński, wikariusz par. pw. św. Wojciecha w Przasnyszu, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie przasnyskim;
19. Ksiądz mgr Krzysztof Stawicki, wikariusz par. pw. św. Józefa w Pułtusku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie pułtuskim
20. Ksiądz mgr Grzegorz Sieczka, wikariusz par. pw. św. Wojciecha w Raciążu, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie raciąskim;
21. Ksiądz mgr Marcin Durzyński, wikariusz par. pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie rypińskim;
22. Ksiądz mgr Michał Piekarski, wikariusz par. pw. św. Antoniego w Zegrzu, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie serockim;
23. Ksiądz mgr Mateusz Stępka, wikariusz par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Sierpcu, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie sierpeckim;
24. Ksiądz mgr Robert Kamiński, wikariusz par. pw. św. Stanisława BM w Glinojecku, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie strzegowskim;
25. Ksiądz mgr Marek Czarciński, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Tłuchowie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie tłuchowskim;
26. Ksiądz mgr Michał Łuczka, wikariusz par. pw. Świętej Trójcy w Wyszogrodzie, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie wyszogrodzkim;
27. Ksiądz mgr Sławomir Ambroziak, wikariusz par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie zakroczymskim;
28. Ksiądz mgr Damian Klimkowski, wikariusz par. pw. św. Stanisława BM w Bieżuniu, mianowany dekanalnym duszpasterzem młodzieży w dekanacie żuromińskim.

Nominacje na Dekanalnych Duszpasterzy Służby Liturgicznej (z dniem 22 sierpnia br.):
1. Ksiądz mgr Dawid Gołębiewski, wikariusz par. pw. św. Floriana w Proboszczewicach, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie bielskim;
2. Ksiądz mgr Michał Gołębiewski, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Bodzanowie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie bodzanowskim;
3. Ksiądz mgr Piotr Smoliński, wikariusz par. pw. Bł. Płockich Biskupów Męczenników w Ciechanowie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie ciechanowskim wschodnim;
4. Ksiądz mgr Tomasz Dec, wikariusz par. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie ciechanowskim zachodnim;
5. Ksiądz mgr Tomasz Kaszanek, wikariusz par. pw. św. Katarzyny w Dobrzyniu n. Drwęcą, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie dobrzyńskim n. Drwęcą;
6. Ksiądz mgr Paweł Perdion, wikariusz par. pw. Wniebowzięcia NMP w Dobrzyniu n. Wisłą, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie dobrzyńskim n. Wisłą;
7. Ksiądz mgr Marcin Stankiewicz, wikariusz par. pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Grudusku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie dzierzgowskim;
8. Ksiądz mgr Patryk Zawadzki, wikariusz par. pw. św. Mikołaja w Gąbinie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie gąbińskim;
9. Ksiądz mgr Robert Piątkowski, wikariusz par. pw. Marcina w Gostyninie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie gostynińskim;
10. Ksiądz mgr Jacek Darmofalski, wikariusz par. pw. św. Józefa w Makowie Mazowieckim, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie makowskim;
11. Ksiądz mgr Mariusz Przybysz, wikariusz par. pw. św. Stanisława BM w Mławie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie mławskim wschodnim;
12. Ksiądz mgr Mateusz Jesień, wikariusz par. pw. św. Jana Kantego w Mławie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie mławskim zachodnim;
13. Ksiądz dr Piotr Wilkowski, wikariusz par. pw. św. Wojciecha w Nasielsku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie nasielskim;
14. Ksiądz mgr Paweł Kułakowski, wikariusz par. pw. św. Jakuba Apostoła w Płocku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie płockim wschodnim;
15. Ksiądz mgr Wiesław Jóźwiak, wikariusz par. pw. św. Jadwigi Królowej w Płocku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie płockim zachodnim
16. Ksiądz mgr Dawid Witkowski, wikariusz par. pw. św. Michała Archanioła w Płońsku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie płońskim południowym;
17. Ksiądz mgr Tomasz Baranowski, wikariusz par. pw. św. Jana Chrzciciela w Sochocinie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie płońskim północnym;
18. Ksiądz mgr Artur Kowalczyk, wikariusz par. pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie przasnyskim;
19. Ksiądz mgr Dariusz Witkowski, wikariusz par. pw. św. Mateusza w Pułtusku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie pułtuskim
20. Ksiądz mgr Łukasz Gach, wikariusz par. pw. św. Wojciecha w Raciążu, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie raciąskim;
21. Ksiądz mgr Piotr Oszczyk, wikariusz par. pw. św. Stanisława Kostki w Rypinie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie rypińskim;
22. Ksiądz mgr Marek Wiśniewski, wikariusz par. pw. św. Anny w Serocku, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie serockim;
23. Ksiądz mgr Mateusz Kawczyński, wikariusz par. pw. św. Wita, Modesta i Krescencji w Sierpcu, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie sierpeckim;
24. Ksiądz mgr Przemysław Krysztofiak, wikariusz par. pw. św. Rocha w Radzanowie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie strzegowskim;
25. Ksiądz mgr Jarosław Jakubowski, wikariusz par. pw. Miłosierdzia Bożego w Skępem, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie tłuchowskim;
26. Ksiądz mgr Michał Łuczka, wikariusz par. pw. Świętej Trójcy w Wyszogrodzie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie wyszogrodzkim;
27. Ksiądz mgr Jacek Zakrzewski, wikariusz par. pw. św. Józefa w Zakroczymiu, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie zakroczymskim;
28. Ksiądz mgr Krystian Bartnicki, wikariusz par. pw. św. Floriana w Poniatowie, mianowany Dekanalnym Duszpasterzem Służby Liturgicznej w dekanacie żuromińskim.

Cytat dnia

Czyż nie jest zwycięstwem tamtych wrogów Polski fakt, że dziś, po 80 latach, ich ofiary między sobą znajdują powody do sporów? Czyż nie jest to ciągle nierozwiązana sprawa tamtej wojny, że nas, mieszkańców jednej, udręczonej tamtymi walkami Ojczyzny, nie stać na zwykłe zaprzestanie sporów, które do niczego nie prowadzą? Najlepszym uczczeniem pamięci milionów ofiar jest cisza.

Bp. Mirosław Milewski - z homilii wygłoszonej w 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej
Proszę wpisać godzinę w prawidłowym formacie
SZUKAJ |
Wyślij intencję

Wypełnij poprawnie wszystkie pola

Błąd serwera, spróbuj ponownie!



Tu możesz wysłać intencję modlitewną. Otrzymają ją wybrane zgromadzenia zakonne i wspólnoty.

Dziękujemy za wysłanie intencji
Zapisz

Ta strona używa COOKIES. Z pomocą cookies zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz usunąć pliki cookies z dysku twardego a także zablokować ich zapisywanie poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki.

x